do kasy suma: 0,00 zł

telefon (89) 527-98-80

e-mail slc@slc.com.pl

20 procent rabatu na serwis!
20 procent rabatu na serwis!

Upalne lato nie sprzyja naszym komputerom i innym sprzętom elektronicznym. Uznaliśmy, że trzeba zareagować. Do końca sierpnia na wszystkie usługi serwisowe proponujemy aż 20 procent rabatu!

Wejdź do zakładki poświęconej serwisowi i pobierz swój kupon rabatowy. Znajdziesz go tutaj: KLIK!

Serwis komputerowy SL Computer to bez wątpienia serwis z jednym z najdłuższych staży nie tylko w Olsztynie, ale i w całym województwie. Naprawiać komputery zaczęliśmy już ponad 20 lat temu i… robimy to nadal. Dobrze nam to wychodzi.

Podobnie jak składanie komputerów na zamówienie. To jeden z naszych głównych atutów i jedna z naszych największych specjalizacji. Dzięki pasji potrafimy złożyć zarówno ekonomiczne komputery do każdej pracy, jak i prawdziwe kombajny do zadań gamingowych.

To nie wszystko. Jedną z naszych usług jest także odzyskiwanie danych – coraz popularniejsze zadanie w dzisiejszych czasach. Ratujemy zdjęcia z wakacji, prace licencjackie i magisterskie, a nawet… save’y do ulubionych gier.

Poza komputerami i laptopami oraz notebookami naprawiamy również niektóre komputerowe komponenty i telefony (czy raczej smartfony…) i inne urządzenia pokrewne dzisiejszym komputerom.

Warto odezwać się do nas, gdy zaufany sprzęt zawodzi i nie wiadomo, co dalej.

Uwaga ! Część asortymentu znajduje się w naszym centrum logistycznym we Wrocławiu i nie wszystkie towary dostępne są od ręki w naszym salonie. W celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym salonie proszę skontaktować się z nami. Jeżeli chcesz interesujący Cię produkt odebrać w salonie złóż zamówienie poprzez sklep internetowy i wybierz opcję "Odbiór osobisty w salonie". Polecamy też opcję wysyłki towaru. Koszt tylko 15 zł 

do góry

Projekt Maxsote.pl

realizacja Inteshop.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl