Asus Monitor 27 cali XG27ACMES ROG IPS QHD HDMI USB DP
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: UPASU027XSACMES [27046561]
Opis
XG27ACMES
  • 27-calowy monitor gamingowy 2560 x 1440 HDR z ultrawysoką częstotliwością odświeżania 255 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i immersyjnej rozgrywki
  • DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy
Zużycie energii: zobacz
EAN: 4711636121200
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: XG27ACMES
Model: XG27ACMES
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 27"
Typ matrycy: Fast IPS
Powierzchnia matrycy: Matowa
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie: 596.74 mm
Plamka matrycy: 0.233 mm
Rozdzielczość : 2560 x 1440
Czas reakcji: 1 ms
Jasność: 350 cd/m²
Jasność HDR: 400 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 300:1
Częstotliwość odświeżania: 255 Hz
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 410 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 255 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Ilość kolorów: 1,07 mld
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type C), 1 x HDMI
Kensington Security Slot: Tak
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Mikrofon: Nie
Pivot: Tak
Swivel: Tak
Tilt: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 110 mm
Certyfikaty: AMD FreeSync Premium, G-SYNC, TUV, FSC Mix
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 21 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Kabel zasilający
Kolor: Czarny
Wysokość: 367.1 mm
Wysokość z podstawą: 503.4 mm
Szerokość: 614.8 mm
Głębokość: 63 mm
Głębokość z podstawą: 188.7 mm