Komputer SLC GAME 329/26 + Win11Pro Ryz 5 5600/32GB/1TB/RTX5060Ti-8GB
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Opis
Specyfikacja Techniczna :
Procesor AMD RYZEN 5 5600 AM4
Chłodzenie CPU Modecom Volcano 0C T101 ARGB 120 czarne (MC-C-T101-AF0-B)
Płyta MSI B550M PRO-VDH AM4
RAM DDR4 16GB PC3200 PNY MD16GSD43200-SB CL22 SINGLE
SSD 1TB 2,5" PNY CS900 SATA III
Karta Graficzna RTX5060Ti 8GB MSI Ventus 2X OC Plus 8GB GDDR7 DLSS4
Obudowa PREYON Nest Aero ARGB ARGB 4 sztuki
Zasilacz DeepCool PF600X 600W 80PLUS Bronze
System Windows 11 Pro 64bit
AMD Ryzen 5 5600
Wydajność do wszystkich zastosowań
AMD Ryzen 5 5600 to jeden z najbardziej uniwersalnych procesorów, który świetnie sprawdzi się zarówno w komputerze domowym, jak i w jednostce dla graczy czy maszynie służącej do pracy. Został wyposażony w 6 rdzeni i 12 wątków, a jego częstotliwość taktowania to 3,5 GHz. Posiada 35 MB wbudowanej pamięci, dzięki której nie straszne mu nawet ciężkie zadania, wymagające sporej mocy obliczeniowej.
Procesor dla graczy i profesjonalistów
Najnowsza architektura w zasięgu ręki
Procesor AMD Ryzen 5 5600 wykorzystuje architekturę AMD Zen 3, oferującą wszystko to, co niezbędne do budowy szybkiego, nowoczesnego komputera osobistego. Charakteryzuje się TDP na niskim poziomie 65W, a jego specyfikacja pozwala na zastosowanie najnowszych komponentów. Dodatkowo obsługuje standard PCIe 4, dla jeszcze szybszego transferu danych.