Komputer SLC GAME 330/26 + Win11Pro Ryz 5 5600/16GB/1TB-SSD/RTX5060-8GB
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Opis
Specyfikacja Techniczna :
Procesor AMD RYZEN 5 5600 AM4
Chłodzenie Endorfy Spartan 5 ARGB EY3A002
Płyta Asrock B550M-HDV AM4
RAM DDR4 16GB PC3200 PNY MD16GSD43200-SB CL22 SINGLE
SSD 1TB Goodram CX400
KG RTX5060 8GB ZOTAC TWIN EDGE OC ZT-B50600H-10M
Obudowa Genesis Irid 503 ARGB mATX
Zasilacz DeepCool PF600X 600W 80PLUS Bronze
System Windows 11 Pro 64bit
AMD Ryzen 5 5600
Wydajność do wszystkich zastosowań
AMD Ryzen 5 5600 to jeden z najbardziej uniwersalnych procesorów, który świetnie sprawdzi się zarówno w komputerze domowym, jak i w jednostce dla graczy czy maszynie służącej do pracy. Został wyposażony w 6 rdzeni i 12 wątków, a jego częstotliwość taktowania to 3,5 GHz. Posiada 35 MB wbudowanej pamięci, dzięki której nie straszne mu nawet ciężkie zadania, wymagające sporej mocy obliczeniowej.
Procesor dla graczy i profesjonalistów
Najnowsza architektura w zasięgu ręki
Procesor AMD Ryzen 5 5600 wykorzystuje architekturę AMD Zen 3, oferującą wszystko to, co niezbędne do budowy szybkiego, nowoczesnego komputera osobistego. Charakteryzuje się TDP na niskim poziomie 65W, a jego specyfikacja pozwala na zastosowanie najnowszych komponentów. Dodatkowo obsługuje standard PCIe 4, dla jeszcze szybszego transferu danych.
Procesor AMD Ryzen 5 5600, 3.5 GHz, 32 MB, BOX (100-100000927BOX) 2
Złącze HDMI
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.
Trzy złącza DisplayPort
ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 5060 Twin Edge OC White – Wydajna karta graficzna dla graczy
Kompaktowy design i elegancka estetyka
Z długością 220,5 mm, karta graficzna jest kompaktowym rozwiązaniem, które bez problemu zmieści się w większości obudów. Jej minimalistyczny, biały design z metalowym tylnym panelem nie tylko prezentuje się nowocześnie, ale również zwiększa trwałość urządzenia.
Wydajność dzięki architekturze NVIDIA Blackwell
Dzięki architekturze NVIDIA Blackwell, ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 zapewnia znakomitą wydajność, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. Z 3840 rdzeniami CUDA oraz maksymalnym zegarem wynoszącym 2527 MHz, karta radzi sobie z najnowszymi tytułami bez żadnych problemów.
Pamięć 8GB GDDR7 – Szybka i efektywna
Obsługa rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli
Chłodzenie z podwójnymi wentylatorami i metalowym tylnym panelem
Złącza: 3x DisplayPort 2.1b i 1x HDMI 2.1b
VR Ready – Gotowość do wirtualnej rzeczywistości
Wydajność energetyczna i wymagania zasilania
Zużycie energii karty wynosi 145W, a zalecana moc zasilacza to 550W, co czyni ją efektywnym rozwiązaniem pod względem energetycznym. Dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu 5 nm, karta oferuje wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.