Samsung Monitor Gamingowy Odyssey 27 cali LS27DG602SUXEN
Producent: Samsung
Kod produktu: UPSAM027XSDG602 [27313266]
Opis
Jakość obrazu OLED
Głęboki poziom czerni
Matryca OLED Glare Free
AMD FreeSync Premium Pro
Jakość obrazu OLED
Głęboki poziom czerni
Matryca OLED Glare Free
AMD FreeSync Premium Pro
Zużycie energii: zobacz
EAN: 8806095503165
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: LS27DG602SUXEN
Model: LS27DG602SUXEN
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 27"
Typ matrycy: OLED
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 333.72 mm
Obszar widzialny w poziomie: 590.42 mm
Rozdzielczość : 2560 x 1440
Czas reakcji: 0.03 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: 100 000 000:1
Częstotliwość odświeżania: 360 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort
WiFi: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Mikrofon: Nie
Pivot: Tak
Swivel: Tak
Tilt: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Certyfikaty: CE
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 140 W
Klasa energetyczna: G
Kolor: Czarny
Wysokość: 353.8 mm
Wysokość z podstawą: 554.2 mm
Szerokość: 611.7 mm
Głębokość: 49.2 mm
Głębokość z podstawą: 263.5 mm