Samsung Samsung Monitor 24 cale S30GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xD-Sub 5ms 100Hz płaski 3YOn-Site (LS24D302GAUXEN)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
361.50
Ocena: 0
Producent: Samsung
Kod produktu: UPSAM024XSD302G [27313265]
Opis
Monitor do komputera 24" 100Hz FHD S30GD LS24D300GAUXEN
Żywe kolory na całym ekranie
Matryca IPS
Obraz bez zakłóceń
Częstotliwość odświeżania 100Hz
Pozostań w akcji podczas grania, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego w szybkich scenach.
Więcej mocy dla graczy
Tryb Gry
Technologia chroniąca oczy
Tryb Eye Saver i Less Screen Flickering
Ekran ze stylem
Smukła obudowa
Więcej portów, więcej możliwości
Wszechstronna łączność
Zużycie energii: zobacz
EAN: 8806095803067
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: LS24D302GAUXEN
Model: LS24D302GAUXEN
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 24"
Typ matrycy: TFT IPS
Powierzchnia matrycy: Matowa
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 296.46 mm
Obszar widzialny w poziomie: 527.04 mm
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Ilość kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI
Kensington Security Slot: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Mikrofon: Nie
Pivot: Nie
Swivel: Nie
Tilt: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 25 W
Klasa energetyczna: E
Akcesoria w zestawie: Przewód zasilania 1.5 m Kabel HDMI
Kolor: Czarny
Wysokość: 320.4 mm
Wysokość z podstawą: 428.5 mm
Szerokość: 540.7 mm
Głębokość: 36.2 mm
Głębokość z podstawą: 175.1 mm