Sharp Telewizor LED 24 cale 24HA1405E
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
509.50
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA24LHA14050 [27232520]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683274364
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 24HA1405E
Model: 24HA1405E
Panel: LED
Przekątna ekranu: 24"
Technologia HD: HD Ready
Rozdzielczość : 1366 x 768
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kontrast Dynamiczny: 100 000:1
Tuner TV: DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV: Nie
System TV: Brak
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 6 W
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Gniazda we/wy: 2 x USB 2.0, 3 x HDMI
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 18 W
Wysokość: 318 mm
Wysokość z podstawą: 364 mm
Szerokość: 535 mm
Głębokość: 75 mm
Głębokość z podstawą: 179 mm