Sharp Telewizor LED 43 cale 43HE2445E
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA43LHE2445E [27189619]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683274678
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 43HE2445E
Model: 43HE2445E
Panel: LED
Przekątna ekranu: 43"
Technologia HD: Full HD
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (FHD 1080)
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Kontrast Dynamiczny: 1 000 000:1
Tuner TV: DVB-C, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-S, DVB-S2
Smart TV: Tak
System TV: TiVo
Obraz: HLG, HDR10
PVR/DVR: Tak
Obsługa 3D: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 20 W
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x Audio out, 1 x mini composite, 2 x USB 2.0, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN, 3 x HDMI, 1 x Wejście antenowe, 1 x Satellite
Standard VESA: 200 x 200
Pobór mocy: 42 W
Wysokość: 558 mm
Szerokość: 955 mm
Głębokość: 84 mm