Sharp Telewizor LED 50 cali 50GK4445E
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA50LGK4445E [27189620]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683272261
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 50GK4445E
Model: 50GK4445E
Panel: LED
Przekątna ekranu: 50"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kontrast Dynamiczny: 1 000 000:1
Tuner TV: DVB-S, DVB-S2, DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-C, DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV: Tak
System TV: Smart TV
Obraz: HDR
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 20 W
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA: 400 x 300
Pobór mocy: 63 W
Wysokość: 648 mm
Wysokość z podstawą: 705 mm
Szerokość: 1117 mm
Głębokość: 80 mm
Głębokość z podstawą: 260 mm