Sharp Telewizor LED 55 cali 55GK4245E
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA55LGK4245E [27189643]
Opis
Powered by TiVo
Dolby Atmos
Rozdzielczość 4K/UHD
Dolby Vision - obsługa treści HDR w 12-bitowej kolorystyce
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683270984
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 55GK4245E
Model: 55GK4245E
Panel: LED
Przekątna ekranu: 55"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Kontrast Dynamiczny: 1 000 000:1
Tuner TV: DVB-C, DVB-S2, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-S, DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV: Tak
System TV: TiVo
Obraz: Dolby Vision, HLG, HDR10
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 20 W
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Tak
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 2 x USB 2.0, 1 x Wejście antenowe, 1 x Satellite, 1 x Optical, 1 x mini composite, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN, 3 x HDMI
Standard VESA: 400 x 300
Pobór mocy: 63 W
Wysokość: 716 mm
Szerokość: 1231 mm
Głębokość: 80 mm