Sharp Telewizor LED 70 cali 70GK4745E
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA70LGK4745E [27189644]
Opis
70GK4745E
Powered by TiVo
Dolby Atmos
Rozdzielczość 4K/UHD
Dolby Vision - obsługa treści HDR w 12-bitowej kolorystyce
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683273329
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 70GK4745E
Model: 70GK4745E
Panel: LED
Przekątna ekranu: 70"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Kontrast Dynamiczny: 1 000 000:1
Tuner TV: DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-T MPEG-2, Analogowy, DVB-S, DVB-S2, DVB-C
Smart TV: Tak
System TV: TiVo
Obraz: Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 20 W
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 1 x mini composite, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x SPDIF out, 1 x Wejście antenowe, 1 x Satellite
Standard VESA: 400 x 300
Pobór mocy: 92 W
Wysokość: 906 mm
Wysokość z podstawą: 952 mm
Szerokość: 1556 mm
Głębokość: 82 mm
Głębokość z podstawą: 274 mm