Sharp Telewizor QLED 50 cali 50HR8465E
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA50LHR8465E [27305969]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683274197
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 50HR8465E
Model: 50HR8465E
Panel: QLED
Przekątna ekranu: 50"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Częstotliwość natywna odświeżania: 120 Hz
Częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Kontrast Dynamiczny: 1 000 000:1
Tuner TV: Analogowy, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T MPEG-2
Smart TV: Tak
System TV: Google TV
Obraz: HDR, Dolby Vision IQ
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Funkcje: Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne: Netflix Youtube Google Play Movies & TV Google Play Store Prime Video
System dźwięku: System dźwięku: BG, DK, I, L/L', MN Ustawienia dźwięku: korektor dźwięku (Equalizer)
Max. moc głośników (sumaryczna): 24 W
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 4 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x Wejście antenowe, 1 x Satellite
Standard VESA: 400 x 300
Pobór mocy: 64 W
Wysokość: 645 mm
Wysokość z podstawą: 704 mm
Szerokość: 1111 mm
Głębokość: 82 mm
Głębokość z podstawą: 260 mm