AXAGON BUCM2-CM20AB Kabel USB-C - USB-C, 2.0m 5A charging, ALU, 240W PD, oplot, USB2.0, czarny
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
48.50
Ocena: 0
Producent: AXAGON
Kod produktu: AKAXNTUCM2CM20A [23750471]
Opis
W kablu zaimplementowano najnowszą specyfikację technologii ładowania Power Delivery 3.1. Technologia ta zapewnia między innymi moc wyjściową 240W, czyli ponad dwukrotnie większą niż Power Delivery 3.0, która zapewnia 100W. Możesz użyć nie tylko (Standard Power Range SPR) dla napięć 5, 9, 15 i 20V z prądem 5A, ale także wystarczajączej mocy przy stałych napięciach 28, 36 i 48V z maksymalnym prądem 5A (Extended Power Range - EPR). Dzięki nowej technologii PD 3.1 kabel można wykorzystać również do zasilania urządzeń o znacznie większej mocy, takich jak laptopy gamingowe, monitory 4K, elektronarzędzia czy coraz popularniejsze hulajnogi elektryczne. Aby zidentyfikować kabel i jego obecne możliwości, kabel ma zintegrowany chip E-Mark. Kabel jest kompatybilny z technologiami ładowania Quick Charge, PPS, Samsung AFC a SFC, Apple, SMART i innymi.
Złącza:
2x USB-C (M) male / męski.
Dalsze właściwości:
DATA SYNC & FAST CHARGING - jednoczesny transfer danych i ładowanie akumulatora.
USB 480Mbps (USB 2.0), kompatybilny z USB 1.1.
Wsparcie szybkości transmisji 480 / 12 / 1.5 Mb/s.
Obsługiwane technologie ładowania: Power Delivery 2.0/3.0/3.1 - 240W (48V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, PPS, Samsung Adaptive Fast Charging a Super Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Apple Fast Charging, SMART Charging i innych.
Obsługuje specyfikację rozszerzonego zakresu mocy (EPR) do 240W i specyfikację standardowego zakresu mocy (SPR) do 100W.
Obsługuje szybkie ładowanie prądem o natężeniu do 5A.
Zintegrowany chip E-MARK.
Kabel zawiera przewody zasilające 22AWG, przewody danych 30AWG.
Niklowane złącza i pozłacane styki zapobiegają oksydacji i zapewniają niezawodne połączenie.
Dalsze dane:
Średnica zewnętrzna kabla 4.6 mm.