AXAGON BUCM32-CM20AB Kabel USB-C - USB-C 3.2 Gen 2, 2m, PD 100W, 5A, 4K HD, ALU, oplot, czarny
Cena regularna:
73.00
Ocena: 0
Producent: AXAGON
Kod produktu: AKAXNTUBUCM32CM [19037538]
Opis
Kabel interkonektowy premium USB-C USB-C do transmisji danych i ładowania AXAGON BUCM32-CM20AB SPEED+ USB 3.2 Gen 2 z USB-C male złączami na obu końcach. Kabel przeznaczony jest do bardzo szybkiego przesyłania danych raz szybkiego ładowania notebooków, telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Obsługuje transfer danych do 20 Gb/s oraz ładowanie prądem o natężeniu do 5A. Kabel umożliwia również przesyłanie obrazu do rozdzielczości Ultra HD 4K@60Hz, a także przesyłanie dźwięku.
Kable zasilające 22AWG (mniejsza liczba = większy przekrój i mniejsza rezystancja przewodu) gwarantują szybkie ładowanie telefonów i innych urządzeń mobilnych. Dzięki zintegrowanemu kablowi z chipem E-Mark obsługuje ładowanie notebooka przy użyciu technologii Power Delivery 100W. Przewody danych 32AWG wyposażone w wysokiej jakości ekranowanie zapewniają niezawodną transmisję danych. Potrójne ekranowanie chroni przesyłane sygnały przed niekorzystnymi zakłóceniami.
Złącza:
2x USB-C (M) male / męski.
Dalsze właściwości:
DATA SYNC & FAST CHARGING - jednoczesny transfer danych i ładowanie akumulatora.
SuperSpeed USB 10 Gbps - USB 3.2 Gen 2, kompatybilny z SuperSpeed USB 20 Gbps - USB 3.2 Gen 2x2.
Wstecznie kompatybilny z USB 3.2 Gen 1 (wcześniej USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0), USB 2.0.
Obsługa szybkości transmisji 20 / 10 Gb/s (SuperSpeed+) drugiej generacji.
Rozdzielczość wideo do 4K@60Hz Ultra HD i obsługa przesyłania dźwięku - wymagany jest port USB-C z obsługą trybu alternatywnego DisplayPort (DP Alt Mode) lub port Thunderbolt 3.
Wsparcie dla szybkiego ładowania prądem o natężeniu do 5A.
Zintegrowany chip E-Mark.
Obsługiwane technologie ładowania: Power Delivery 100W (20V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging i innych.
Kabel zawiera żyły zasilające 22AWG, żyły danych 32AWG.
Niklowane złącza i pozłacane styki zapobiegają oksydacji i zapewniają niezawodne połączenie.
Pozostałe dane:
długość kabla 2 m,
średnica zewnętrzna 5.0 mm.