Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
741.00
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: UPASU027XSAQE5A [27046572]
Opis
VG27AQE5A
  • 27-calowy monitor gamingowy QHD (2560 × 1440) z panelem Fast IPS i odświeżaniem 165 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki.
  • DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy.
Zużycie energii: zobacz
EAN: 4711636236980
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: VG27AQE5A
Model: VG27AQE5A
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 27"
Typ matrycy: TFT IPS
Powierzchnia matrycy: Matowa
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie: 596.74 mm
Plamka matrycy: 0.2331 mm
Rozdzielczość : 2560 x 1440
Czas reakcji: 0.3 ms
Jasność: 300 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 500:1
Częstotliwość odświeżania: 165 Hz
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 280 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 165 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Ilość kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort, 2 x HDMI
Kensington Security Slot: Tak
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Nie
Swivel: Nie
Tilt: Nie
Regulacja wysokości: Nie
Certyfikaty: AMD FreeSync, TUV, FSC Mix, G-SYNC
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 16 W
Klasa energetyczna: D
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Przewód zasilający
Kolor: Czarny
Wysokość: 369 mm
Wysokość z podstawą: 453 mm
Szerokość: 615 mm
Głębokość: 59 mm
Głębokość z podstawą: 193 mm