do kasy suma: 0,00 zł

telefon (89) 527-98-80

e-mail slc@slc.com.pl

Bateria Whitenergy 05112 Acer Aspire One 4400mAh czarna [SL]

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 165,00 zł 165.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Whitenergy
Kod produktu: 5D80-79667
Kod producenta: 05112

Opis

Typ ogniwa Li-ion
Napięcie 11.1 V
Pojemność baterii 4400 mAh 

Opis

Baterie Whitenergy to wysokiej klasy baterie zastępcze do notebooków. Z powodzeniem zastępują baterie oryginalne, a są przy tym w korzystnej cenie.
Wybierając baterię zastępczą Whitenergy nie musisz iść na żadne kompromisy! Ogniwa Li-lon użyte w baterii są nowe (nie regenerowane) wysokiej jakości, produkowane przez znane, wiodące firmy. Testy dowodzą, że po 100 cyklach ładowania bateria nie traci swojej normatywnej pojemności.
Tworzywo sztuczne użyte do produkcji baterii jest najwyższej jakości, o podwyższonej odporności termicznej.
Wykonana z wysoką precyzją elektronika baterii wyposażona została w najwyższej klasy bezpiecznik (Fuse). Zamontowano zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem oraz przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe.

Każdy element baterii jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowa, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów, dzięki czemu baterie Whitenergy utrzymują jeden z najniższych wskaźników awaryjności na rynku!
Marka Whitenergy gwarantując wysoką jakość swoich baterii objęła je polisą ubezpieczeniową do 2tys. euro.

Zastępuje baterie

AL10A31
AL10B31
BT.00603.121
LC.BTP00.128
LC.BTP00.129
AL10G31
AL10BW

Pasuje do

Aspire One D255
Aspire One AOD255
Aspire One D260
Aspire One 722-C62kk
Aspire One 522
Aspire One D270
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One 722
Aspire One D257
Aspire One d255e
Chromebook AC700
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
LT23
LT2304c
Aspire One Happy 2
Aspire V5
Aspire S5-391

Opinie o produkcie (0)

Uwaga ! Część asortymentu znajduje się w naszym centrum logistycznym we Wrocławiu i nie wszystkie towary dostępne są od ręki w naszym salonie. W celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym salonie proszę skontaktować się z nami. Jeżeli chcesz interesujący Cię produkt odebrać w salonie złóż zamówienie poprzez sklep internetowy i wybierz opcję "Odbiór osobisty w salonie". Polecamy też opcję wysyłki towaru. Koszt tylko 15 zł 

do góry

Projekt Maxsote.pl

realizacja Inteshop.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl