MikroTik Router 13xGbE 4xSFP+ CCR2116-12G-4S+
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Mikrotik
Kod produktu: KMMKKRXC000029A [19060044]
Opis
GFS2116-12G-4S+
EAN: 4752224007919
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: CCR2116-12G-4S+
Model: CCR2116-12G-4S+
Typ: xDSL
Architektura sieci: GigabitEthernet
Porty we/wy: 13 x 10/100/1000 Mbit/s, 4 x 10Gbit SFP/SFP+, 1 x Port konsoli (RJ-45)
Zasilanie: Liczba wejść AC: 2 Zakres wejściowy AC: 100-240 V Napięcie znamionowe zasilacza: 12 V Prąd znamionowy zasilacza: 10.8 A Maksymalny pobór mocy: 72 W
Kolor: Biały
Wymiary: 443 x 199 x 44 mm