Mikrotik Przełącznik 16xGbE 2xSFP+ CRS318-16P-2S+OUT
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Mikrotik
Kod produktu: NUMKKSZ16POE00A [17258288]
Opis
Samo urządzenie nie posiada wbudowanego konwertera napięcia. Potrzebujesz zasilacza 24 V, aby mieć wyjście PoE 24 V i/lub zasilacza 48 V, aby mieć wyjście PoE 48 V (IEEE 802.3 at/af). Zasilacz nie jest dołączony do produktu. Możesz używać preferowanej opcji zasilania, takiej jak akumulator itp. Kompatybilny również z zasilaczami MikroTik 24HPOW, 48POW i 48V2A96W.
EAN: 4752224002174
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: CRS318-16P-2S+OUT
Klasa przełącznika: Zarządzalny
Zastosowanie: Średnie i duże firmy
Architektura sieci: GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps: Brak
Liczba portów 10/100/1000 MBps: 16
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
Liczba portów 10GB: Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+): Brak
Liczba portów PoE+: Brak
Liczba portów COMBO: Brak
Liczba portów SFP: Brak
Liczba portów SFP+: 2
Liczba portów QSFP+: Brak
Port konsoli: Nie
Pobór mocy: 316 W
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF): 200000 h
Zasilanie: Liczba wejść DC: 2 (gniazdo DC) Wejście DC jack (napięcie): 18-30V / 48-57V Maksymalny pobór mocy: 316 W Maksymalny pobór mocy bez załączników: 16 W
Wymiary: 303 x 212 x 78 mm