Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6050/12
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
958.00
Ocena: 0
Producent: Philips
Kod produktu: TVPHI32LPFS6050 [27027792]
Opis
Mały. Inteligentny. Bardzo wszechstronny.
Mały, inteligentny i wszechstronny.
Lepszy obraz dzięki rozdzielczości HD
Kolor i kontrast dzięki HDR10 i HLG
Dolby Audio dla wyraźnego, czystego dźwięku
System operacyjny Titan OS. Znajdź wszystko z łatwością.
Bezproblemowe połączenie z inteligentnymi sieciami domowymi.
Wyraźniejsze brzmienie każdego słowa dzięki funkcji Vocal Boost
Europejskie wartości wzornictwa
Rozmiar dopasowany do potrzeb
Zużycie energii: zobacz
Data Act: Link
EAN: 8718863051542
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 32PFS6050/12
Model: 32PFS6050/12
Panel: LED
Przekątna ekranu: 32"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (FHD 1080)
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Tuner TV: DVB-S, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-C, DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-S2
Smart TV: Tak
System TV: TITAN OS
Obraz: HLG, HDR10
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 3 x HDMI
Standard VESA: 200 x 150
Pobór mocy: 0.5 W
Wysokość: 428 mm
Wysokość z podstawą: 447 mm
Szerokość: 716 mm
Głębokość: 69 mm
Głębokość z podstawą: 192 mm