Philips Telewizor LED 32 cale 32PHS6050/12
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
907.50
Ocena: 0
Producent: Philips
Kod produktu: TVPHI32LPHS6050 [27254352]
Opis
Mały. Inteligentny. Niezwykle wszechstronny.
Mały, inteligentny i wszechstronny
Lepszy obraz w HD
Kolor i kontrast z HDR10 i HLG
Dolby Audio czysty, wyraźny dźwięk
Titan OS znajdź to łatwo
Bezproblemowe połączenie z inteligentnym domem
Wyraźniejsze dialogi dzięki Vocal Boost
Europejskie wartości w designie
Rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb
Zużycie energii: zobacz
Data Act: Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link
EAN: 8718863048177
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 32PHS6050/12
Model: 32PHS6050/12
Panel: LED
Przekątna ekranu: 32"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 1366 x 768
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Tuner TV: DVB-S, DVB-S2, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-C
Smart TV: Tak
System TV: Smart TV
Obraz: Pixel Plus HD, HLG, HDR10
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN, 3 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Gniazdo CI/Cl+, 2 x Wejście antenowe, 2 x USB 3.0
Standard VESA: 200 x 150
Wysokość: 428 mm
Wysokość z podstawą: 447 mm
Szerokość: 716 mm
Głębokość: 69 mm
Głębokość z podstawą: 192 mm