Philips Telewizor LED 40 cali 40PFS6050/12
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Philips
Kod produktu: TVPHI40LPFS6050 [27230417]
Opis
40PFS6050/12
Mały. Inteligentny. Bardzo wszechstronny.
Mały, inteligentny i wszechstronny.
Lepszy obraz dzięki rozdzielczości HD
Kolor i kontrast dzięki HDR10 i HLG
Dolby Audio dla wyraźnego, czystego dźwięku
System operacyjny Titan OS. Znajdź wszystko z łatwością.
Bezproblemowe połączenie z inteligentnymi sieciami domowymi.
Wyraźniejsze brzmienie każdego słowa dzięki funkcji Vocal Boost
Europejskie wartości wzornictwa
Rozmiar dopasowany do potrzeb
Zużycie energii: zobacz
EAN: 8718863051559
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 40PFS6050/12
Model: 40PFS6050/12
Panel: LED
Przekątna ekranu: 40"
Technologia HD: Full HD
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (FHD 1080)
Częstotliwość natywna odświeżania: 60 Hz
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Tuner TV: DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-T MPEG-2, Analogowy
Smart TV: Tak
System TV: TITAN OS
Obraz: Game Mode, HDR, HDR10, HLG, Crystal Clear
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Funkcje: Wyłączenie obrazu (dla radia), ECO, Czujnik światła, EPG, Automatyczne wyłączenie
System dźwięku: Audio: 2.0-kanałowy Konfiguracja głośników: 2x6 W głośniki szerokopasmowe Silnik dźwiękowy: podstawowy silnik dźwiękowy Funkcje poprawy dźwięku: Dialogi, Muzyka, Oryginalny, Rozrywka, Korektor, Wzmocnienie głosu, Tryb AVL, Tryb nocny
Max. moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tryb hotelowy: Nie
Telegazeta (pamięć): 1000 stron
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x Satellite, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI, 1 x SPDIF out, 1 x Gniazdo CI/Cl+, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN, 1 x Wejście antenowe
Standard VESA: 200 x 200
Pobór mocy: 33 W
Akcesoria w zestawie: 2 x Bateria AAA Przewód zasilający Pilot zdalnego sterowania Podstawa
Wysokość: 516 mm
Wysokość z podstawą: 535 mm
Szerokość: 893 mm
Głębokość: 79.5 mm
Głębokość z podstawą: 202 mm