Philips Telewizor QLED 40 cali 40PQS6901/12
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Ocena: 0
Producent: Philips
Kod produktu: TVPHI40LPQS6901 [27230418]
Opis
40PQS6901/12
Niewielkie rozmiary
Mały, inteligentny i wszechstronny
Są telewizory. Jest też Ambilight TV
FHD wzbogacony o kolory Quantum Dot
Ostrość i szczegółowość dzięki technologii Pixel Plus Full HD
Kolor i kontrast dzięki HDR10 i HLG
Dolby Audio dla wyraźnego, czystego dźwięku
Łatwe wyszukiwanie treści dzięki Titan OS
Bezproblemowe połączenie z inteligentnymi sieciami domowymi
Ekologiczna konstrukcja - europejskie podejście do projektowania
Zużycie energii: zobacz
EAN: 8718863051597
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 40PQS6901/12
Model: 40PQS6901/12
Panel: QLED
Przekątna ekranu: 40"
Technologia HD: Full HD
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (FHD 1080)
Częstotliwość natywna odświeżania: 60 Hz
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Tuner TV: DVB-T MPEG-2, DVB-C, DVB-S, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-S2, DVB-T2/HEVC (H.265), Analogowy
Smart TV: Tak
System TV: TITAN OS
Obraz: HLG, Crystal Clear, Ambilight, HDR, Game Mode, HDR10
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Tak
Funkcje: ECO, Czujnik światła, EPG, Wyłączenie obrazu (dla radia), Automatyczne wyłączenie
System dźwięku: Audio: 2.0-kanałowy Konfiguracja głośników: 2x6 W głośniki pełnozakresowe Silnik dźwiękowy: podstawowy silnik dźwiękowy Główny głośnik: głośnik pełnozakresowy Bass Reflex (FR01A)
Max. moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tryb hotelowy: Nie
Telegazeta (pamięć): 1000 stron
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Bluetooth: Nie
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x Wejście antenowe, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI, 1 x SPDIF out, 1 x Gniazdo CI/Cl+, 1 x Satellite
Standard VESA: 100 x 200
Pobór mocy: 30 W
Akcesoria w zestawie: 2 x Bateria AAA Przewód zasilający Pilot zdalnego sterowania Podstawa
Wysokość: 419 mm
Wysokość z podstawą: 531.5 mm
Szerokość: 718.4 mm
Głębokość: 61.1 mm
Głębokość z podstawą: 197 mm