Sharp Telewizor 55 cali 55HR7465E
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: TVSHA55LHR7465E [27232521]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 5905683273947
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 55HR7465E
Model: 55HR7465E
Panel: QLED
Przekątna ekranu: 55"
Technologia HD: Ultra HD/4K
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Kontrast Dynamiczny: 1 000 000:1
Tuner TV: Analogowy, DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-S, DVB-S2, DVB-T MPEG-2, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-C
Smart TV: Tak
System TV: Google TV
Obraz: Dolby Vision IQ
PVR/DVR: Nie
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Max. moc głośników (sumaryczna): 24 W
Tryb hotelowy: Nie
Bluetooth: Tak
WiFi: Tak
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 4 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN
Standard VESA: 400 x 300
Pobór mocy: 74 W
Wysokość: 708 mm
Wysokość z podstawą: 773 mm
Szerokość: 1226 mm
Głębokość: 82 mm
Głębokość z podstawą: 260 mm