do kasy suma: 0,00 zł

telefon (89) 527-98-80

e-mail slc@slc.com.pl

Silicon Power Dysk SSD Ace A55 256GB 2,5" SATA3 460/450 MB/s 7mm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 275,00 zł

Cena regularna:

275.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Silicon Power
Kod produktu: DGSIPWB256A5500 [8084154]

Opis


Przyspiesz swój komputer niskim kosztem.

Dedykowany dla użytkowników szukających taniego a przy tym dobrego dysku, A55 pozycjonowany jest jako jeden z najbardziej opłacalnych modeli. Z interfejsem SATA III 6Gb/s i przystępną ceną, każdy może zmodernizować swój stary komputer nie wydając fortuny!



EAN: 4712702659115
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod dostawcy: SP256GBSS3A55S25
Model: A55
Typ dysku: SSD
Format szerokości: 2,5'' (SFF)
Typ napędu: Wewnętrzny
Pojemność dysku: 256 GB
Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s
Prędkość odczytu: 460 MB/s
Prędkość zapisu: 450 MB/s
Kolor: Czarny
Wysokość: 7 mm
Szerokość: 69.9 mm
Głębokość: 100 mm
Pozostałe parametry: Obsługa TRIM NCQ - Native Command Queuing ECC (Error Correction Code) S.M.A.R.T. (Self Monitoring Analysis and Reporting Technology)

Opinie o produkcie (0)

Uwaga ! Część asortymentu znajduje się w naszym centrum logistycznym we Wrocławiu i nie wszystkie towary dostępne są od ręki w naszym salonie. W celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym salonie proszę skontaktować się z nami. Jeżeli chcesz interesujący Cię produkt odebrać w salonie złóż zamówienie poprzez sklep internetowy i wybierz opcję "Odbiór osobisty w salonie". Polecamy też opcję wysyłki towaru. Koszt tylko 15 zł 

do góry

Projekt Maxsote.pl

realizacja Inteshop.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl