TechniSat SmartCharge 3 Uchwyt samoch. z lad.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SMARTCHARGE 3 76-4977-00
Dzięki technologii indukcyjnej telefon włożony do uchwytu jest ładowany i to bez użycia kabla do telefonu. Czujnik podczerwieni automatycznie otwiera zaciski, co pozwala na swobodne umieszczenie telefonu, następnie uchwyt automatycznie dostosowuje się do wymiarów smartfona. Pasuje do większości modeli dostępnych na rynku.
- Wspiera ładowanie indukcyjne 15W/10W/7,5W/5W. Do prawidłowego działania wymagana jest ładowarka zgodna Quick Charge 3.0.
Uchwyt montowany jest na kratkę nawiewu. Specjalna konstrukcja pozwala na stabilne utrzymanie telefonu w każdych warunkach. Uchwyt odporny jest na dziury, zakręty i bez problemu utrzyma telefon, nawet przy dużych prędkościach jazdy. Zapobiega przeładowaniu dzięki trybowi Standby.
Najważniejsze funkcje
- Dla telefonów o ekranach od 4,7 do 6,5 cala
- Bezprzewodowe ładowanie smartfonów zgodne z Qi
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów: ABS + poliwęglan
- Stabilne mocowanie do kratki wentylacyjnej
- Zasilanie przez port USB C (kabel w zestawie)
- Wspiera ładowanie indukcyjne 15W/10W/7.5W/5W
- Czujnik podczerwieni do automatycznego otwierania zacisków
- Regulacja kąta nachylenia oraz rozstawu ramion
- Połączenia/złącza USB 1 USB C (kabel w zestawie)
- Zasilanie: zasilacz sieciowy, wymagana ładowarka samochodowa zgodna z QC3.0 (brak w zestawie)
EAN: 4019588769779
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 76-4977-00
Rodzaj: Samochodowy
Akcesoria w zestawie: SMARTCHARGE 3, uchwyt do kratki wentylacyjnej, kabel USB C, instrukcja obsługi
Kolor: Czarny
Opinie o produkcie (0)
Uwaga ! Część asortymentu znajduje się w naszym centrum logistycznym we Wrocławiu i nie wszystkie towary dostępne są od ręki w naszym salonie. W celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym salonie proszę skontaktować się z nami. Jeżeli chcesz interesujący Cię produkt odebrać w salonie złóż zamówienie poprzez sklep internetowy i wybierz opcję "Odbiór osobisty w salonie". Polecamy też opcję wysyłki towaru. Koszt tylko 15 zł




