Thrustmaster Joystick T16000M FCS HOTAS PC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Firma Thrustmaster wykorzystała swoje 25-letnie doświadczenie w tworzeniu kontrolerów do symulatorów lotu, aby wyjść naprzeciw prośbom miłośników symulacji a zwłaszcza symulatorów kosmicznych którzy coraz bardziej domagali się joysticka HOTAS klasy średniej.
Zestaw T.16000M FCS HOTAS zaprojektowano z myślą o doświadczonych pilotach poszukujących rozbudowanych, realistycznych elementów sterujących jako alternatywy dla myszy i klawiatury.
Urządzenie składa się z drążka sterowego T.16000M FCS (Flight Control System) i dźwigni przepustnicy TWCS (Thrustmaster Weapon Control System). Zestaw T.16000M FCS HOTAS jest zgodny z komputerem PC w systemach Windows 10, 8 i 7 (wersje 32-bitowe i 64-bitowe) za pośrednictwem portu USB.
EAN: 3362932914846
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 2960778
Platforma: PC
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Liczba przycisków: 16
Hat-switch: 8-kierunkowy
D-pad: Nie
Dźwignia przepustnicy: Tak
Pedały steru: Tak
Zasilanie: Sieciowe
Kolor: Czarny, Pomarańczowy
Opinie o produkcie (0)
Uwaga ! Część asortymentu znajduje się w naszym centrum logistycznym we Wrocławiu i nie wszystkie towary dostępne są od ręki w naszym salonie. W celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym salonie proszę skontaktować się z nami. Jeżeli chcesz interesujący Cię produkt odebrać w salonie złóż zamówienie poprzez sklep internetowy i wybierz opcję "Odbiór osobisty w salonie". Polecamy też opcję wysyłki towaru. Koszt tylko 15 zł




