Unitek Kabel Optyczny HDMI 2.0 25m AOC 4K60Hz C11072BK-25M
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
205.00
Ocena: 0
Producent: Unitek
Kod produktu: AKUNIVH00000055 [24544237]
Opis
Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
Przewód HDMI 2.0 Fiber Optic zapewnia krystalicznie czysty i ostry obraz wyświetlany w rozdzielczości UltraHD 4K/2K przy częstotliwości 60Hz. Tak wysoka rozdzielczość jest szczególnie istotna przy podłączaniu dużych ekranów oraz przy aplikacjach wymagających najwyższej jakości obrazu, takich jak np. Wirtualna Rzeczywistość. Kabel obsługuje technologię 3D IMAX i może przesyłać obraz w proporcji 21:9.
Standard HDMI 2.0 to olbrzymi skok jakościowy w odtwarzaniu dźwięku. Przewód Unitek obsługuje 32 kanały audio w stosunku 8 obsługiwanych przez wcześniejszą wersję, zapewnia dźwięk stereo 7.1 oraz charakteryzuje się częstotliwością próbkowania aż 1536 kHz. Dźwięk jest nie tylko czysty, ale dzięki wsparciu dla Dolby Atmos wyraźnie słyszymy jego głębie i przestrzeń.
HDMI po światłowodzie to jakość i wygoda zastosowania
Technologia światłowodowa to nie tylko jakość obrazu, ale i wygoda zastosowania w instalacjach. Przewód jest bardzo cienki i lekki, jego grubość to zaledwie 4,8 mm. Łatwo się układa i jest bardzo giętki, ponieważ minimalny promień zgięcia to tylko 25 mm.