Vertiv UPS GXT5-2000IRT2UXLN 2kVA/2kW, z szynami i kartą RDU101
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Vertiv
Kod produktu: AUENPO2UXT52KRN [26132825]
Opis
Inteligentny i wydajny UPS do ochrony Twoich aplikacji o znaczeniu krytycznym
EAN: 4061471435308
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: GXT5-2000IRT2UXLN
Moc pozorna: 2000 VA
Moc czynna: 2000 W
Architektura UPS-a: on-line
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 18.8 min
Typ obudowy: Tower
Porty zasilania we.: IEC-C20
Porty zasilania wy.: 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy: Brak
Kolor: Czarny
Wymiary: 430 x 470 x 85 mm
Waga: 21.4 kg
Pozostałe parametry: CE, CB Report, EAC, RCM, UKCA, Morocco EN 62040-1 EN 61000-4-5 ANSI C62.41 Category B ISTA 1A IEC/62040-2 Cat. C2 RoHS2 / REACH / WEEE