Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-1000IRT2UXLN online 1kVA/1kW z szynami i kartą RDU101
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Producent: Vertiv
Kod produktu: AUENPO2UXT51KRN [25932715]
Opis
EAN: 4061471435285
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: GXT5-1000IRT2UXLN
Moc pozorna: 1000 VA
Moc czynna: 1000 W
Architektura UPS-a: on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Liczba akumulatorów: 3
Napięcie: 12 V
Pojemność akumulatora: 9 Ah
Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 6.8 min
Typ obudowy: Rack, Tower
Porty zasilania we.: IEC-C14
Porty zasilania wy.: 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 1 x RJ-11/RJ-45, 1 x USB (Type B)
Akcesoria w zestawie: Szyny Karta komunikacyjna
Kolor: Czarny
Wymiary: 85 x 430 x 400 mm