Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-1500IRT2UXLN Liebert GXT5 1ph UPS, 1.5kVA
Producent: Vertiv
Kod produktu: AUENPO2RXT515KN [26631676]
Opis
EAN: 4061471435292
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: GXT5-1500IRT2UXLN
Moc pozorna: 1500 VA
Moc czynna: 1500 W
Architektura UPS-a: on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Typ obudowy: Rack
Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe, Przeciwzakłóceniowe
Oprogramowanie: Vertiv Power Insight
Porty zasilania we.: IEC-C14
Porty zasilania wy.: 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy: 1 x USB (Type B), 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM)
Akcesoria w zestawie: Karta sieciowa
Kolor: Czarny
Wymiary: 85 x 430 x 470 mm