Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-3000IRT2UXLN z szynami oraz kartą komunikacyjną
Producent: Vertiv
Kod produktu: AUENPO2UXT3KRKN [25667973]
Opis
EAN: 4061471435261
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: GXT5-3000IRT2UXLN
Moc pozorna: 3000 VA
Moc czynna: 3000 W
Architektura UPS-a: on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Liczba akumulatorów: 6
Napięcie: 12 V
Pojemność akumulatora: 9 Ah
Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 3.3 min
Typ obudowy: Rack, Tower
Porty zasilania we.: IEC-C20
Porty zasilania wy.: 6 x IEC-C13, 1 x IEC-C19
Gniazda we/wy: 1 x RJ-11/RJ-45, 1 x USB (Type B), 1 x RJ-45 LAN
Akcesoria w zestawie: Szyny Karta komunikacyjna
Kolor: Czarny
Wymiary: 85 x 430 x 540 mm